BAHÇELİEVLER’DE HUZUR TOPLANTISI YAPILDI

İstanbul Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Huzur Toplantı’nda, 15 Temmuz şehitleri ile ilgili sinevizyon gösterimi sırasında duygusal anlar yaşandı. Şehit isimleri okurken duygularına hâkim olamayan Emniyet Müdürü Süzgün’ün de boğazı düğümlendi, gözleri doldu, konuşmasını sürdüremedi.İnanç Dış Ticaret Hizmetleri Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nejdet KÜLÜNK kaldığı yerden devam ederek destek verdi.

Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Halk ilişkilerini geliştirmek, vatandaşların sorunlarına yerinde çözüm bulabilmek amacı ile Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde bilgilendirme amaçlı Huzur Toplantısı düzenledi.

Toplantıya Bahçelievler Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit, Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürü Kenan Şaban Süzgün ile Emniyet Birim Amirleri, Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Çıkrıkçı, .İnanç Dış Ticaret Hizmetleri Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet KÜLÜNK,Bahçelievler Yeşilay Şube Başkanı Dr. Hakan Bahadır, mahalle muhtarları, okul müdürleri, siyasi parti temsilcileri, STK yetkilileri ile kalabalık bir halk topluluğu katıldı.

SÜZGÜN; “TERÖR ÖRGÜTLERİ HAK ETTİKLERİ CEZAYI GÖRECEKTİR”

DSC_0076Toplantıda sinevizyon eşliğinde yaptığı sunumla Bahçelievler genelinde 2016 yılı içerisinde cereyan etmiş asayiş olayları ile ilgili bilgiler veren Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürü Kenan Şaban Süzgün yaptığı konuşmada şunları söyledi “En az personelle hizmet vermeye çalıştığımız ilçemiz geçen yıl asayiş olayları bakımından İstanbul’da dördüncü sıradaydı, emniyet mensubu arkadaşlarımızın özverili çalışmaları sonucu altıncı sıraya geriledik, gelecekteki hedefimiz daha arka sıralar olacaktır. Polis teşkilatı olarak sadece terörle uğraşmıyoruz, uğraştığımız konular arasında uyuşturucu ile mücadele, hırsızlık, iş yerlerinin denetlenmesi, trafik sorunları, çeşitli asayiş uygulamaları, telefon dolandırıcılığı, parada sahtecilik, kumar gibi suçlardan insanlarımızı, çocuklarımızı korumanın ve uzak tutmanın çabası içerisindeyiz” dedi.

DSC_0096

Çeşitli çizelge ve grafiklerle yaptığı bilgilendirme toplantısında En son Beşiktaş’ta meydana gelen terör saldırısına da değinen Süzgün sözlerinin devamında “ Beşiktaş’ta 44 arkadaşımızı Şehit verdik, terör örgütleri hak ettikleri cezayı görecektir. 15 Temmuzda da sizlerle beraberdik Şehadet herkese nasip olmaz Allah o gün bize nasip etmedi, o gece hep beraber vatan hainlerine gereken cevabı vermiş olduk” dedi.

 

(208)

BAHÇELİEVLER’DE HUZUR TOPLANTISI YAPILDI

Genel, Slider |