Komşu Komşunun Gül’üne Muhtaçtır

Hürriyet Mahallesi, Mahmutbey Caddesi Altın Sokaktaki dernek ve şirket merkezinin bulunduğu binada düzenlenen “Komşu komşunun gülüne muhtaçtır” isimli programımız her Salı Günü 12:00-13:00 arasında gerçekleştirilmektedir.

İNANÇ DER & İnanç Grup Yönetim Kurulu Başkanı da olan ünlü iş adamı ve siyasetçi Nejdet Külünk, ülke gündemi, geçmişte yaşadığı siyasi olayları ve anılarını anlatarak misafirleri ile çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunuyor.

Külünk, yılların verdiği tecrübeyle sadece siyasetle ilgili değil, bir duayen olarak iş dünyası ile ilgili yaşanmışlıkları da misafirleri ile paylaşıyor.

Kuru fasulye yemeğinin ikram edildiği son toplantıda Külünk, şunları söyledi: “Biz esnaf ve mahalle komşularımızla her hafta burada bir arada olmaya çalışıyoruz. Tabii ki başka da misafirlerimiz oluyor. 61’incisini düzenlediğimiz bu toplantılarımızda bugüne kadar 2 binin üzerinde misafirimizi ağırladık. İnanç der olarak her ay farklı yerlerde çeşitli aylık konferanslar veriyoruz. Bu konferanslarımızda konusunda uzman ve bilirkişi olanlar bizleri bilgilendiriyor. Sosyal ve kültürel gezilerimiz oluyor değerli üyelerimizle birçok gezi konferans ve etkinlik düzenledik.

Amacımız insanlarımızı bilinçlendirip bilgilendirmek ve tecrübelerimizi onlara aktarmaktır.”

(252)

61-Komşu Komşunun Gül’üne Muhtaçtır

Komşuluk, Slider |