İnançder‘in düzenlediği 92. “Komşu Komşunun Gül’üne Muhtaçtır” programımızın bugünkü konuğu Mimar Serkan AKIN bizlere “Şehre ve Mimariye Dair Sözler” konusunu anlattı.Hz. Adem’in Kabe’yi inşaası, Kentsel Dönüşüm mü ? Şehre Dönüşüm mü ? Rantsal Dönüşüm mü ? (33)

Read more

İnançder’in düzenlediği 91.program olan “Komşu Komşunun Gül’üne Muhtaçtır” Edebiyatçı yazar Yusuf Tosun bey’in de katılımı ile İnançder Yön.Kr.Bşk. Sn. Nejdet KÜLÜNK Bey’in başkanlığını yaptığı @inancder ‘de Akif’in İzinde Akifçe bir duruşla merhum Akif’i konuştuk. Unutulmamalı ki; Akif bu ümmetin mütemmim bir cüzdür. Onun yaşadıkları bizim yaşadıklarımızdır. O bizim tarihimizdir. Yani Akif sadece Akif değildir. Akif’e […]

Read more

İNANÇDER’in düzenlediği “Komşu Komşunun Gül’üne Muhtaçtır” 90.programımızın konuğu Prof.Dr. Osman ÇAKMAK , Dersler, Okullar ve Müfredat Davamız konusu anlattı. (18)

Read more

İNANÇDER ‘ in 89.sunu düzenlediği ” KOMŞU KOMŞUNUN GÜL’ÜNE MUHTAÇTIR” programında TUSAD Başkanı Hasan BAYRAM,  bizlere “Körfez Arap Ülkeleri ve Ortadoğu Ülkelerinden Gelen Turistler ve Turizm” sektörünü, yaşadıkları sıkıntıları anlattı.Teşekkür ediyoruz. (68)

Read more

İNANÇDER ‘ in 88.sini düzenlediği ” KOMŞU KOMŞUNUN GÜL’ÜNE MUHTAÇTIR” programında Hayati Şamiloğlu bizlere Necmettin Erbakan’ın hayatını anlatan “DAVAM” isimli kitabı anlattı. (81)

Read more

Yitip giden komşuluk ilişkilerini yeniden canlandırmak için harekete geçen İNANÇDER Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Külünk, düzenlediği pilav günleri ile özlenilen sıcak samimi sohbet ortamı oluşturuyor. İNANÇDER’in organize etmiş olduğu Komşu komşunun Gül’üne Muhtaçtır – 87.Programımızın konuğu Milli Savunma Üniversitesi Rektör Danışmanı İbrahim KELEŞ ” Türkiye’de Bürokratik Engeller ve Çözüm Yolları” konusunu anlattı. (41)

Read more

Komşu Komşunun Gül’üne Muhtaçtır 86. Programımızın konuğu Sn. Muhammed Demirci( Mirasımız Derneği Kurucusu) Bizlere Kudüs ve Mescid-i Aksa hakkındaki bilgilerini aktardı.Teşekkür ederiz. (28)

Read more

İnançder ‘in düzenlemiş olduğu ” Komşu Komşunun Gül’üne Muhtaçtır ” 85.Programımızın konuğu Sn. Recep Şaban PALAMUT Bizlere sosyal sorumluluk projelerinden bahsetti.Eğitime ne kadar önem verdiğini,yıkık dökük haldeki okullara,tuvaletlerine varıncaya kadar yeniden yaptırdıklarını ve suyu dahi olmayan okullara suyu kuyuları açtıklarından bahsetti.Allah sizlerden razı olsun. (46)

Read more

İnançder Yönetim Kurulu Başkanı Sayın . Nejdet KÜLÜNK, her hafta esnaf komşuları bir araya gelmesine vesile olarak, tarih ve kültürümüzde var olan ancak gitgide zayıflayan komşuluk gibi değerlerimizin hatırlatmak ve canlandırmak ve ortak değerlerde birleşmeyi ,ülkemizin yaşamakta olduğu sorun ve problemlere yönelik katılımcı arkadaşlarca yapılan konuşma ve katılımcı arkadaşlar arasında daha sağlıklı bir iletişim ve […]

Read more

İnançder Yönetim Kurulu Başkanı Sn . Nejdet KÜLÜNK, her hafta esnaf komşuları bir araya gelmesine vesile olarak, tarih ve kültürümüzde var olan ancak gitgide zayıflayan komşuluk gibi değerlerimizin hatırlatmak ve canlandırmak ve ortak değerlerde birleşmeyi ,ülkemizin yaşamakta olduğu sorun ve problemlere yönelik katılımcı arkadaşlarca yapılan konuşma ve katılımcı arkadaşlar arasında daha sağlıklı bir iletişim ve […]

Read more